خرید اینترنتی سریال پروانه و خیرد پستی سریال پروانه و دانلود روانه

جستجو برای محصول مورد نظر

کانال تلگرام فروشگاه

Telegrams-Chanel2

آمار سایتسریال پروانه

سریال پروانه

پخش شده از شبکه سوم

18 قسمت کامل با کیفیت عالی – نسخه خانگی

سریال پروانه دارای قصه ایست که در آم مجموعه در اواخر دهه پنجاه مي‌گذرد و روايتگر داستان جواني به نام امير است که در سال‌هاي دهه پنجاه به دنبال گمشده خويش مي گردد.

بازیگران سریال پروانه عبارتند از حامد کميلي، نيما رئيسي، مهدي سلوکي، قطب الدين صادقي، شهرام عبدلي، فرشيد نوابي، سارا بهرامي، سپيده خداوردي، منصور نصيري و الهام چرخنده ازجمله بازيگران اصلي اين سريال تلويزيوني  یعنی سریال پروانه هستند. پروانه در زمان پخش توانست مانند سریال ارمغان تاریکی نیز از مخاطبان چشم گیری جذب نماید و به یکی از سریالهای خاطره انگیز ویژه ایام گذشته تبدیل شود هر چند عده ای محبوبیت سریال ارمغان تاریکی را بیشتر از سریال پروانه می دانستند و آن را دارای داستانی قوی تر و منسجم تر و بازی بهتر بازیگران می دانستند ولی با این حال سریال پروانه توانست موفق باشد و بینندگان را از دیدن یک سریال خوب خوشحال نماید.
مدیرتصویربرداری «پروانه» محمد افسری است، صدابرداری آن را محمد جواد مقدس بر عهده دارد، طراح گریم جلال الدین معیریان است، جانشین تولید عباس نصرالله، مدیر تدارکات مهدی کرمی، دستیار اول کارگردان امیر سلیمانی و برنامه‌ریز سید بهمن حسینی است. تدوین «پروانه» را رضا بهارانگیز برعهده گرفته و منشی صحنه آن آتوسا شاسیاه است.
جلیل سامان کارگردانی سریال «ارمغان تاریکی» را در کارنامه دارد. این سریال در دهه فجر سال ۸۹ از شبکه سوم روی آنتن رفت و با استقبال مخاطبان و منتقدان روبرو شد. سامان همچنین فیلم سینمایی «وقت بودن» محصول شبکه چهارم سیما را نیز کارگردانی کرده است که با وجود دریافت جوایز بسیار، هنوز پروانه اکران عمومی به آن تعلق نگرفته است.

شما می توانید سریال پروانه را خرید کنید سپس وجه آن را در زمان تحویل پرداخت نمایید.

سریال پروانه با کیفیت عالی تهیه شده است.

منبع: www.novindvd.ir

سریال پروانه

سریال پروانهقیمت خرید پستی: 7000تومان  

تعداد دیسک: 4


icon برچسب ها: , , , , , , , , , ,


نــــــام
ایـمیـل
سایـت