خرید پستی سریال قرارگاه و دانلود سریال قرارگاه و خرید اینترنتی قرارگاهسریال قرارگاه

سریال قرارگاه

پخش شده از شبکه تهران

14 قسمت کامل با کیفیت عالی – نسخه خانگی

سریال قرار گاه اولین کارگردانی جواد رضویان است که در گروه فیلم و سریال شبکه تهران به روی آنتن رفت. داستان سریال قرار گاه را نیز علیرضا مسعودی نوشته

داستان سریال قرار گاه درباره تعدادي سرباز در يك قرارگاه است كه براي تعطيلات ايام نوروز تصميم دارند به مرخصي بروند ولي با یک سری مشكلاتي رو به رو مي شوند كه اين مشكلات دست مايه اصلي ساخت اين مجموعه یعنی سریال قرار گاه قرار گرفته است و زمینه اصلی و خط اصلی داستان سریال قرارگاه را شکل داده است. سریال قرارگاه در نوروز روی آنتن رفت هر چند قرار بود در نوروز سال قبل از پخشش روی آنتن برود ولی با یک سال تاخیر پخش شد. جواد رضویان علاوه بر سریال قرارگاه سریال مهمانان ویژه را نیز کارگردانی نموده است که آن سریال نیز از اهمیت خاصی برخوردار شد.

سریال قرارگاه با بازی : مهران رجبی , مهران غفوریان , جواد رضویان , شهرام قاعدی , یوسف صیادی , جواد عزتی , مهدی صباعی همراه شده است.

در سریال قرارگاه با حضور : زنده یاد محمود بهرامی , ارژنگ امیرفضلی , مهتاب کرامتی , قاسم زارع , سید رضا حسینی و محسن قاضی مرادی به روی آنتن رفت و پخش شد.

کارگردان سریال قرارگاه نیز جواد رضویان بوده است که خود جواد رضویان نیز در مجموعه نقش داشت.

سریال قرارگاه با کیفیت عالی در 14 قسمت تهیه شده است و شما می توانید هزینه سریال قرارگاه را بعد از تحویل آن پرداخت نمایید.

منبع: نوین دی وی دی

سریال قرار گاه

سریال قرار گاهقیمت خرید پستی: 6000تومان  

تعداد دیسک: 3


icon برچسب ها: , , , , , , ,


نــــــام
ایـمیـل
سایـت