خرید پستی سریال شیدایی و دانلود سریال شیدایی و خرید اینترنتی شیدایی

جستجو برای محصول مورد نظر

کانال تلگرام فروشگاه

آمار سایتسریال شیدایی

سریال شیدایی

پخش شده از شبکه سوم

29 قسمت کامل با کیفیت عالی – نسخه خانگی

سریال شیدایی قصه ای است که در آن از یک اتفاق کهن پرده برداشته می شود و تمام دعوا ها و کشمکش های بازیگران ناشی از این دعوای پدر زن و داماد همگی سرچشمه گرفته از آن است.

در سریال شیدایی مخالفت محمدتقي (پرويز پورحسيني) با حميد (امير جعفري) اكنون با برگشت خوردن چك 10 ميليوني‌اش سرباز كرده و همين اتفاق به رمزگشايي از برخي تعليق‌هاي قصه مي‌انجامد؛ محمدتقي متوجه شده حميد به قماربازي مشغول است و در ادامه سریال شیدایی پي بردن به علاقه طه به خانم دكتر روستا كه با واكنش تند حميد و درگيري لفظي طه با او منجر شده و از همه بدتر همسرحميد (آتنه فقيه‌نصيري) كه در اين مثلث مردانه بيش از همه تحت فشار بوده و بايد بين همسر و خانواده‌اش صلح و آشتي برقرار كند. قصه، يك بحران خانوادگي را روايت مي‌كند كه بازهم يك جراحتي دروني و فاميلي در آن به خلق تراژدي منجر شده است که سریال شیدایی داستان پر کشش و جذابی را بوجود بیاورد.

کارگردان سریال شیدایی یعنی محمدمهدي عسگرپور بعد از استقبال خوب مخاطبان از سريال «جراحت»، بار ديگر به سراغ اختلافات درون خانوادگي رفته تا تراژدي ديگري را به تصوير بكشد.
این سریال شیدایی دارای قصه‌اي جذاب وپرفراز و نشيب در ادبيات ما می باشد كه با التهاب و هيجاني هميشگي همراه است.

عسگرپور در سریال شیدایی رگ خواب مخاطبان ايراني را بخوبي شناخته و برهمين مبنا به روايت داستاني مي‌پردازد كه حتي اگر تكراري و دست خورده هم باشد باز هم با ذائقه مخاطبان ايراني انطباق دارد.

تعليق و التهاب قصه عشق طه از يك سو با طمع‌ورزي و دردهاي حميد از سوي ديگر گره مي‌خورد تا در يك نبرد موازي پيش برود و با خلق موقعيت‌هاي مثلثي در روابط آدم‌ها از زواياي مختلف به بازنمايي مفهوم عميق‌تري كه در سریال شیدایی نسبت بين اخلاق و وسوسه‌هاي انساني ترسيم مي‌شود، داستان خود را روايت كند.

شما می توانید سریال شیدایی را ابتدا دریافت کنید سپس وجه آن را پرداخت نمایید.

سریال شیدایی دارای کیفیت عالی است و قابلیت پخش در کامپیوتر و ویدئوهای خانگی را نیز دارا می باشد.

منبع: نوین دی وی دی

سریال شیدایی

سریال شیداییقیمت خرید پستی: 12500تومان  

تعداد دیسک: 5


icon برچسب ها: , , , , , , , , ,


نــــــام
ایـمیـل
سایـت