خرید پستی سریال شوق پرواز و خرید اینترنتی سریال شوق پرواز و دانلود شوقسریال شوق پرواز

سریال شوق پرواز

پخش شده از شبکه اول

26 قسمت کامل با کیفیت عالی – نسخه خانگی

سریال شوق پرواز

سریال شوق پرواز مجموعه تلویزیونی  توسط جواد نوروزبیگی برای گروه شاهد شبکه یک سیما تهیه شد و یدالله صمدی نیز آن را در ۲۴ قسمت ۵۳ دقیقه ای کارگردانی کرده است. سریال شوق پرواز  روایتگر زندگی سرلشگر خلبان عباس بابایی، معاون عملیات نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است که در سریال شوق پرواز به هنگام بازگشت از یک مأموریت برون مرزی، هدف اصابت گلوله پدافند هوایی دشمن بعثی قرار گرفت و به درجه رفیع شهادت نایل آمد و این ماجرا در سریال شوق پرواز به زیبایی و با داستان پردازی ایده آل به خوبی به نمایش در آمده است.

در این سریال سریال شوق پرواز ، بازیگرانی همچون شهاب حسینی، اکبر عبدی، کوروش تهامی، افسانه بایگان، فخرالدین صدیق شریف، ستاره اسکندری، محسن افشانی، الهام حمیدی، شهرام حقیقت دوست و مینا جعفرزاده، به ایفای نقش پرداخته اند و هر یک نقش های ماندگاری را از خود به یادگار گذاشته اند.

تصویربرداری این سریال یعنی سریال شوق پرواز در چندین شهر از جمله قزوین (محل تولد شهید بابایی)، اصفهان، دزفول، همدان و بوشهر صورت گرفته و داستان سریال، از زمان کودکی شهید بابایی تا زمان شهادت وی را در بر می گیرد.

سریال شوق پرواز با کیفیت عالی با امکان پخش بر روی کامپیوتر و ویدئوهای خانگی تهیه شده است. شما می توانید ابتدا سریال شوق پرواز را دریافت نمایید سپس در زمان تحویل هزینه آن را پرداخت نمایید.

منبع: نوین دی وی دی

سریال شوق پرواز

سریال شوق پروازقیمت خرید پستی: 10000تومان  

تعداد دیسک: 6


icon برچسب ها: , , , , , , , ,


نــــــام
ایـمیـل
سایـت