خرید پستی سریال سیمرغ و خرید اینترنتی سریال سیمرغ و دانلود سریال سیمرغسریال سیمرغ

سریال سیمرغ

پخش شده از شبکه آی فیلم

12 قسمت کامل با کیفیت عالی – نسخه خانگی

سریال سیمرغ دارای طرحی بود که بار اول در سال 70 توسط محمد حاتمی ارائه گردید و در سال 71 کلید خورد و چند باری نیز به خاطر مشکلاتنی که پیش آمد ادامه سریال سیمرغ متوقف گردید اما در نهایت ضبط و ادامه فیلمبرداری و تدوین کار ادامه یافت تا سرانجام کار سریال سیمرغ به پایان رسید.

اين سريال یعنی سریال سیمرغ براساس زندگي شهيدان علي‌اكبر شيرودي و احمد كشوري كه هردو از خلبانان تيز پرواز و عقابان آسمان عدالت بودند و توانسته بودند قاطعانه بر عليه ظلم مبارزه مي‌كردند، ساخته شده است. دوران كودكي، چگونگي تحصيلات و نحوه آشنايي آن‌ها در زادگاهشان و ورودشان به دوره‌ي خلباني یکی از دوران و البته از لحظات به يادماندني زندگي ايشان است كه به تصوير كشيده شده است كندو كاو و بررسی دقیق آن جمع‌آوري اين مطالب توسط محققي كه تصميم مي‌گيرد در ساخت اين فيلم كمك كند به طور مستند در فيلم گزارش شده.
لحظات حضور اين دو پرستوي عاشق به زیبایی و با هنر کارگردان مجموعه به همراه شهيد سهيليان در عمليات‌هاي مختلف، اسارت انصاري و آزاد شدن او پس از سال‌ها هم‌چنين زمان اوج‌گيري آسمانيان بر كهكشان شهادت زينت‌بخش چشمان مخاطباني مي‌شود كه می توان پس از پايان سريال به شجاعت آن رزم آفرينان افتخار مي‌كنند و صحنه های غرور آفرینی و گذشت و ایثار آنها در سریال سیمرغ به خوبی قابل مشاهده است.

سریال سیمرغ قابلیت اجرا بر روی کامپیوتر و ویدئوهای خانگی را دارا می باشد.

شما می توانید سریال سیمرغ را سفارش دهید سپس هزینه آن را در زمان تحویل پرداخت نمایید.

منبع: نوین دی وی دی

سریال سیمرغ

سریال سیمرغقیمت خرید پستی: 6000تومان  

تعداد دیسک: 3


icon برچسب ها: , , , , , , , ,


نــــــام
ایـمیـل
سایـت