خرید پستی سریال من به اضافه دشمن »خرید پستی سریال من به اضافه دشمن

خرید پستی سریال من به اضافه دشمن خرید اینترنتی سریال من به اضافه دشمن سفارش سریال من به اضافه دشمن سایت خرید سریال من به اضافه دشمن فروش پستی سریال من به اضافه دشمن فروش اینترنتی سریال من به اضافه دشمن

سریال من به اضافه دشمن

پخش شده از شبکه اول

3 قسمت کامل با کیفیت عالی – نسخه خانگی

من به اضافه دشمن داستان رزمنده خوش مشرب جنوبی را روایت می کند که در منطقه عملیاتی دست به کارهای خارق العاده و عجیب می زند که همین مساله اتفاقاتی را در پی دارد. در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: رزمنده ای به نام جابر در کل کل کردن با دوست خود برای آوردن سرنیزه، به پشت خطوط عراقی ها می رود، اما به دلیل شباهت با چهره، با یک فرمانده عراقی اشتباه گرفته می شود. در همین زمان فرمانده عراقی نیز که در اثر انفجار تعادل خود را از دست داده … .

سیروس گرجستانی، محمدرضا هدایتی، علی اوسیوند، عطیه غبیشاوی، زهیر یاری و مالک سراج از بازیگران این مجموعه هستند. سایر عوامل تولید این مجموعه عبارتند از: تهیه کننده روح الله برادری، مشاور کارگردان علیرضا افخمی، مدیرتصویربرداری هادی حسینی پویا، مدیرتولید سید ابوالقاسم حسینی، طراح صحنه و لباس محمدرضا شجاعی، صدابردار حسین بشاش، جلوه های ویژه محسن روزبهانی و طراح چهره پردازی سعید ملکان.

serial-man-be-ezafeh-doshman

 قیمت خرید پستی: 3000تومان  

تعداد دیسک: 1


icon برچسب ها: , , , , , , ,


نــــــام
ایـمیـل
سایـت