خرید پستی سریال خانه ای در تاریکی »خرید پستی سریال خانه ای در تاریکی

فروش پستی سریال خانه ای در تاریکی خرید اینترنتی سریال خانه ای در تاریکی سفارش سریال خانه ای در تاریکی سایت خرید سریال خانه ای در تاریکی خرید آنلاین سریال خانه ای در تاریکی فروش اینترنتی سریال خانه ای در تاریکی سفارش در محل سریال خانه ای در تاریکی

سریال خانه ای در تاریکی

پخش شده از شبکه آی فیلم

37 قسمت کامل با کیفیت عالی – نسخه خانگی

داستان سریال خانه ای در تاریکی در سال 1307 اتفاق مي افتد . “ ماه تابان ” دختر جواني است كه در ايل بختياري بزرگ شده است او از سالها پيش در پي مفقود شدن پدرش و مرگ مادر نزد «حيدرخان» پدر بزرگش ـ كه رئيس ايل بختياري است ـ زندگي ميكند. او دختر جواني است كه زندگي در ايل او را آبديده و متكي به نفس بار آورده است. داستان از جايي آغاز ميشود كه «عطاء الدوله» پدر بزرگ مادري «ماه تابان» پيكي را به دنبال او مي فرستد تا به تهران برود. ماه تابان كه هميشه آرزومند آگاه شدن از سرنوشت پدر بوده اين موقعيت را فرصت مناسبي مي داند و عليرغم مخالفت «حيدرخان» به تهران مي رود . اما حضور او در خانه اشرافي «عطاء الدوله» به مذاق ديگر ساكنين خانه خوش نمي آيد. حوادثي عجيب و باورنكردني در انتظار ماه تابان است. اما  . . .

کارگردان سریال خانه ای در تاریکی سعید سلطانی می باشد و بازیگران آن : محمد علی کشاورز – مجید مظفری – محمود پاک نیت – لادن مستوفی – ثریا قاسمی – فخری خوروش و فرهاد اصلانی می باشند.

سریال خانه ای در تاریکی نسخه خانگی می باشد و بر روی کامپیوتر و ویدئوهای خانگی نیز قابلیت اجرا را دارا می باشد.

شما می توانید هزینه سریال خانه ای در تاریکی را در زمان تحویل سریال خانه ای در تاریکی پرداخت نمایید.

kharid posti serial khanei dar tarikiقیمت خرید پستی: 13000تومان  

تعداد دیسک: 6


icon برچسب ها: , , , , , , , , ,


نــــــام
ایـمیـل
سایـت