تاریخچه شهرآورد با امکان خرید پستی تاریخچه شهرآورد و دانلود رایگان

جستجو برای محصول مورد نظر

کانال تلگرام فروشگاه

Telegrams-Chanel2

آمار سایتتاریخچه شهرآورد

تاریخچه شهرآورد

بررسی  دربی های 1 تا 76 استقلال و پرسپولیس

36 قسمت کامل با کیفیت عالی – نسخه خانگی

تاریخچه شهرآورد بسیار زیبا و کامل تاریخچه شهرآورد که به بررسی کامل تمام 75 دربی دو تیم سرخابی پایتخت می پردازد. تاریخچه شهرآورد در هر بازی به پخش خلاصه بازی و گلهای بازی و مصاحبه ها و حواشی پیرامون آن پرداخته می شود. مصاحبه با بازیکنان و مربیان تاثیر گذار هر بازی از دیگر بخش های زیبای این مستند می باشد.

تصویربرداری مجموعه مستند تاریخچه شهرآورد کاری از شبکه مستند سیما، در 30 قسمت 30 دقیقه‌ای و به منظور بررسی تاریخ بازی‌های شهرآورد بین دو تیم مطرح پایتخت (پرسپولیس و استقلال) صورت گرفته است.

مزدک میرزایی تهیه‌کننده تاریخچه شهرآورد در این مورد گفته است: این مجموعه یک مستند ورزشی ترکیبی است که سعی دارد برای اولین بار نه تنها به تاریخ تمام مسابقات استقلال و پرسپولیس از آغاز تا به امروز که به حوادث مهم و اتفاقات و مسائل پشت پرده فوتبال نیز در دوره‌های مختلف بپردازد.
وی تصریح کرد: تاریخچه شهرآورد یکی از بخش‌های جذاب این برنامه حضور بازیکنان و پیشکسوتان دو تیم و بیان خاطرات‌شان از اتفاقات و مسائل پشت پرده مسابقات است؛ به گونه‌ای که هر کدام از زاویه دید خودشان ابعاد اتفاقات گذشته و مسائل هر دو باشگاه را بررسی خواهند کرد.
میرزایی اضافه کرد: کار گویندگی تاریخچه شهرآورد علاوه بر بخش تهیه‌کنندگی بر عهده خودم است و حمید حاجی نوروزی کارگردانی و تدوین کار را بر عهده دارد. ضمن این که حسین فرج‌اللهیان مدیر تولید مجموعه است.

این مستند زیبا و ارزشمند تاریخچه شهرآورد شامل 36 قسمت کامل با کیفیت عالی بطور کامل و شامل تمامی قسمتها می باشد.

تاریخچه شهرآورد از شبکه مستند پخش شد.

قابل اجرا بر روي كامپيوتر و ويدئوهاي خانگي

منبع: www.novindvd.ir

تاریخچه شهرآورد

تاریخچه شهرآورد

تاریخچه شهرآورد را اول تحویل بگیرید ، سپس وجه آن را به مامور پست پرداخت کنید.قیمت خرید پستی: 15000تومان  

تعداد دیسک: 6


icon برچسب ها: , , , , , ,


نــــــام
ایـمیـل
سایـت